درباره ما

درباره فیداست

این وب سایت با تلاش گروهی از فعالان حوزه کشاورزی و علاقه مندان به این حوزه و با  هدف کمک به  رشد هر چه بیشتر این صنعت در میهن عزیزمان راه اندازی شده است. بیشترین تمرکز این وب سایت در مورد فرآورده هایی است که برای انسان ها مصرف خوراکی دارند. در این وب سایت سعی می شود با نگاهی  علمی ، منصفانه و به دور از اهداف تجاری، دانش کاربردی و مورد نیاز بخش کشاورزی کشور  ترویج شود. توجه به محیط زیست ، کشاورزی پایدار، اشتغالزایی و توسعه  فناوری های پیشرفته کشاورزی  برای مدیران این وب سایت اهمیت زیادی دارد. برخی موارد پیرامونی این حوزه مانند بیمه و موارد حقوقی نیز از جمله مواردی هستند که در این وب سایت به آن ها پرداخته می شود. این وب سایت هیچ گونه کمک دولتی دریافت نمی کند.

میهن عزیزمان با توجه به تنوع آب وهوایی، موقعیت جغرافیایی، وجود نیروهای متخصص و سابقه طولانی، توانایی رشد هرچه بیشتر در این صنعت را دارد و مدیران این وب سایت وظیفه خود می دانند گامی هرچند کوچک برای رسیدن به این هدف مهم بردارند.

لطفا با استفاده از فرم "تماس با ما" ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود را بیان و مدیران این  وب سایت را برای ادامه مسیر یاری بفرمایید.