هامون


هامون

تحقیق، نوآوری، كیفیت، اعتماد و ... اهدافی هستند كه شركت كشاورزی و خدمات بین المللی كیمیا كاران هامون در تلاش گسترده و شبانه روزی خود و با دهها سال فعالیت در بخش كشاورزی و در راستای كشاورزی پایدار و مدرن و در نهایت سود بیشتر كشاورزان پرتلاش و صبور این مرز و بوم دنبال میكند. این شركت با همكاری پیشروترین كشاورزان كشور و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تاسیس و تا كنون توانسته در كارنامه موفق خود اعتماد كشاورزان، كارشناسان و فروشندگان عزیز را جلب نماید و با انجام پروژه‌های موفق تحقیقاتی در بخش كشتهای هیدروپونیك و تغذیه گیاهان مختلف و ارائه بهترین نهاده‌های كشاورزی، افزایش چشمگیر تولید محصولات كشاورزی را ارائه نماید و همچنین با چاپ مقالات علمی گیاهپزشكی در نشریات معتبر جهانی كاری در جهت جهانی شدن كشاورزی ایران بردارد و با تحقیقات مستمر، بهترین بذرهای خیار، گوجه فرنگی، فلفل، هندوانه و ... را از بین صدها نوع بذر مناسب برای اقلیم های گوناگون ایران انتخاب نماید.

 این شركت اولین و بزرگترین تولید كننده نشاء توت فرنگی از انواع خارجی در كشور و گلخانه دار نمونه كشوری در سال 82 بوده و ارائه دهنده كودهای كمپانی گرین هاس ایتالیا كه تنها سازنده كود به شكل كربوكسیلیك در دنیا و همچنین سازنده كودهای شیمیائی، ارگانیك و آلی است، می‌باشد. البته فرمول تعداد زیادی از این كودها با سفارش شركت هامون، متناسب با شرایط آب و هوائی و اقلیمی ایران توسط كمپانی گرین ایتالیا ساخته شده كه در اختیار شما می باشد. شركت هامون با ارتباطات گسترده ای كه با مطرح ترین متخصصین كشاورزی در خارج از كشور دارد ضمن كسب آخرین دستاوردهای جهانی برای تولید هر چه بهتر محصولات كشاورزی و ارائه به شما عزیزان اقدام به برگزاری دهها سمینار در شهرهای مختلف كشور توسط متخصصین خارجی و كارشناسان این شركت نموده كه خوشبختانه مورد استقبال كشاورزان و كارشناسان شركت كننده قرار گرفته و امید است بتواند با برگزاری چنین سمینارها در آینده گامهای موثرتری در ارتقاء امر كشاورزی كشور بردارد. تجربه بالای عملی و علمی و اجرای طرحهای تحقیقاتی در مزارع ، باغات و گلخانه های این شركت و همچنین شركت در كارگاههای آموزشی كه توسط كمپانی های همكار خارجی در خارج از كشور و در ایران برگزار شده آماده اند اطلاعات به روز خود را در قالب برگزاری سمینارهای بزرگ و كوچك در اختیار شما بگذارند و همچنین كارشناسان شركت هامون آمادگی دارند ضمن بازدید از گلخانه‌ها، باغات و مزارع در ارتباط با رفع مشكل شما با تبادل آخرین تجارب و اطلاعات خود همكاری لازم رابعمل آورند. ضمنا این شركت با چاپ بروشورهای مختلف اقدام به معرفی محصولات خود نموده و همچنین با ساخت سی دی های آموزشی تغذیه گیاهان برای اولین بار در كشور اقدام به طراحی نرم افزاری نموده كه شما را در ساختن محلولهای غذائی كشتهای هیدروپونیك برای 30 نوع گیاه قادر می سازد كه براحتی ظرف چند دقیقه فرمول مورد نظر خود را برای مراحل مختلف رشد گیاه مورد نظر بسازید. خدمات ما شامل مشاوره در كلیه امور كشاورزی، ارائه خدمات شامل ارائه کودهای گرین هاس ایتالیا وبذرهای عنبری که تلاش میکنیم با کمک شما یاران همراه، به زودی سبد کاملتری را ارائه دهیم.

درین (کودهای گرین ایتالیا)
درین (کودهای گرین ایتالیا)

تنظيم كننده طبيعي رشد حاوی مقادير متنوعی از قنـدها و آمینو اسیـدها ویتامین های گیاهی محرک و تسهیل کننده رشد رویشی در گیاه

الگارین تویین
الگارین تویین

محصولي برتر با بالاترين درصد عصاره جلبك دريايي (90 درصـد عصاره جلبكEcklonia maxima)

ویرر
ویرر

اصلاح كننده آب مصرفي محلول پاشي‌ها از طريق تنظيم اسيديته (pH) آب

دسالین
دسالین

ابزاري مناسب در مديريت تـلفيقي اصلاح خـاك‌هاي شـور