صنایع زیست فناوری کارا


صنایع زیست فناوری کارا

شرکت صنایع زیست فناوری کارا-کیبکو (سهامی خاص) باهدف تولید فرآورده­های بیوتکنولوژی ، به عنوان حاصلخیزکننده های طبیعی خاک و سموم بیولوژیک، درسال۱۳۸۴ تاسیس شد. سهامداران شرکت متشکل از گروه بخش خصوصی و گروه شرکت گسترش صنعت علوم زیستی (وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع) میباشد.



در این شرکت، دانش فنی فناوری تولید، مربوط به محققین شرکت و دستگاههای بکار گرفته شده مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا است. با توجه به تحریمهای شدید علیه ایران در زمینه تجهیزات تولید فرآوردههای بیولوژیک،  مراحل طراحی و ساخت بیورآکتورها کاملا در داخل کشور و بدون استفاده از هرگونه اعتبارات ارزی و وابستگی به خارج از کشور توسط محققین و متخصصین داخلی اجرا شده است. به طوری که در این مسیر به دانش فنی طراحی و ساخت بیورآکتورهایی تا ظرفیت ۱۵۰۰ لیتر با سیستم کنترل  PLC شده ایم. درحال حاضر ۹ بیورآکتور با حجمهای ۴۰ تا ۱۵۰۰ لیتر به صورت تمام اتوماتیک در خط تولید این شرکت در حال کار می باشد. همچنین ما با تکیه برتوانایی ­های متخصصین و کارشناسان خود در عرصه بیوتکنولوژی صنعتی، محصولاتی با کیفیتی برتر از استاندارهای جهانی و بهتر و ارزانتر از محصولات موجود در بازارهای بین المللی، درجهت ارتقاء سلامت مردم و حفاظت از منافع آنها،  گسترش تولید محصولات ارگانیک و حفظ محیط زیست ارائه می­ دهیم.

فسفو نیترو کارا
فسفو نیترو کارا

این کود حاوی باکتری‌های Citrobacter amalonaticus , Bacillus sp., Bacillus subtilis تثبیت‌کننده­ ازت و حل‌کننده فسفات می­باشد که توانایی تامین هم­زمان ازت و فسفر را برای گیاه دارند.

فسفیت پتاسیم 30-20-0
فسفیت پتاسیم 30-20-0

کودپتاسیم فسفیت 30-20-0، ساخت شرکت کار بوده که یک کود مایع حاوی 20% فسفر به فرم فسفیت و 30% پتاسیم است

کود زیستی نیترو کارا طلایی
کود زیستی نیترو کارا طلایی

امینو کلات آهن
امینو کلات آهن

نیترو کارا طلایی
نیترو کارا طلایی

این کود حاوی باکتریهای تثبیت کننده ازت شامل Azorhizobiumcaulinodans ، Citrobacteramalonaticus، Azospirillumlipoferum است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید: